14.9 C
Kathmandu
Wednesday, March 22, 2023

श्रीमतीले गरिन् यस्तो कमेन्ट, कपिल शर्माले भने–’पहिलो पटक कसैले मेरो बोली बन्द गर्दियो’

कपिल शर्मा यतिबेला आफ्नो नेटफ्लिक्स स्पेशल ‘आइ एम नट डन एट’ लाई लिएर चर्चामा छन् । कपिल शर्माले यो कमेडी स्पेशलबाट ओटीटी डेब्यू गरेका छन् । उक्त कार्यक्रममा दर्शकको मिश्रित प्रतिक्रिया आएको थियो । शोमा धेरै हाँस्ने क्षणहरू थिए, तर सबैभन्दा रमाइलो थियो कपिल शर्मा र उनकी श्रीमती गिन्नी चतरथबीचको कुराकानी।

कपिलले फ्यानको कमेन्टको जवाफ दिए
कपिलले आफ्नो शोमा श्रीमती गिन्नी चतरथलाई सेकेन्ड ह्यान्ड स्कुटर चलाउने कपिल शर्मासँग किन बिहे गरेकी थियौ भनेर सोधेका थिए । त्यसको जवाफमा गिन्नीले भनिन्– धनिसंग त सबैले विवाह गर्छन यो गरिबको उद्दार गरिदिउँ भनेर विवाह गरेँ । यो सुनेर सबै जना ठुलो स्वरले हाँसे । अब कपिल शर्माले नेटफ्लिक्ससँग मिलेर धन्यवाद भिडियो बनाएका छन्।

यस भिडियोमा कपिल शर्माले आफ्नो शोबाट पाएको प्रशंसाका लागि फ्यानलाई धन्यवाद दिइरहेका छन् । एक फ्यानले कमेन्ट गरे – सबैभन्दा राम्रो कमेडी लाइन हो जब गिन्नीले भनिन्– यो गरिबको भलाइ गर्नुपर्छ भन्ने लाग्यो । जसको जवाफमा कपिलले भने– साँच्चै, पहिलो पटक ममाथि कोही भारी भएको छ ।

खैर, जब गिन्नी चतरथले यो संवादमा कपिल शर्मालाई यसो भनेकी थिइन् त्यती बेला उनको बोली बन्द भएको थियो । उनले गिन्नीबाट माइक फिर्ता लिनुपर्ने बताएका थिए, किनकि यदि यसरी चल्यो भने नेटफ्लिक्सले उनलाई पछि साइन गर्नेछ । कपिल शर्माले ठट्टा गर्दै भनेका छन्, ‘मैले काम गरिसकेको छैन कि श्रीमती गिन्नीले उनलाई कामवाट धपाउन चाहन्छिन्, त्यसैले उनले कपिलको सम्झौता नेटफ्लिक्ससँग गराए ।

Latest news
Related news