12.7 C
Kathmandu
Friday, March 24, 2023

ऐश्वर्या राय बच्चनकी छोरी आराध्याको बारेमा ज्योतिषीले गरे यस्तो भविष्यवाणी, बच्चन परिवार सहित पुरै देश नै चकित

बच्चन परिवार बलिउडको दिग्गज परिवार मध्ये एक हो । बच्चन परिवारका चार सदस्य रहेका छन् । अमिताभ बच्चन, जया बच्चन, अभिषेक बच्चन, ऐश्वर्या राय बच्चन, चारै जनालाई कसैको पहिचान चाहिदैन। यस्तो अवस्थामा ऐश र अभिषेककी छोरी आराध्या बच्चनलाई लिएर पनि मानिसहरूले आराध्या पनि ठूलो भएर बलिउडको चम्किलो स्टार बन्ने अनुमान गरेका छन् ।

आराध्या बच्चनको भविष्यको भविष्यवाणी गर्ने क्रममा एक ज्योतिषीले यस्तो कुरा भने कि सुनेर बच्चन परिवारसहित सिंगो देश चकित भएको छ । ऐश्वर्या र अभिषेककी स्मार्ट छोरी आराध्या पढ्न र लेख्नका साथै नृत्य र गाउनमा छिटो छिन्। केही वर्षअघि एक ज्योतिषीले आराध्याको बारेमा ठूलो भविष्यवाणी गरेका थिए । यो सुनेपछि बच्चन परिवारसँगै पुरै देश छक्क परेको थियो । यी ज्योतिषीका अनुसार आराध्या बलिउडमा नभई राजनीतिमा जानेछिन् र त्यति मात्र होइन उनी देशको प्रधानमन्त्री पनि बन्नेछिन् ।

ज्योतिषी डी ज्ञानेश्वरका अनुसार यदि आराध्या बच्चनले आफ्नो नाम रोहिणी राखिन् भने उनी देशको प्रधानमन्त्री बन्न सक्छिन् । उनले अमिताभ बच्चनकी नातिनी आराध्याको राजनीतिक भविष्य निकै उज्यालो हुने बताए । त्यसकारण उनले ठूलो भएर राजनीतिमा केन्द्रित हुनुपर्छ । यो भविष्यवाणी सुनेर बच्चन परिवारको होश उडाएको थियो ।

Latest news
Related news