23.1 C
Kathmandu
Wednesday, August 17, 2022

ब्रेकअपको चर्चाकाबीच मलाइका अरोराले भनिन्, ‘४० वर्षको उमेरमा जब प्रेम मिल्छ….’

केही दिन यता बलिउड अभिनेता मलाइका अरोराको ब्रेकअप भएको चर्चा भारतीय मिडियामा आइरहेको थियो । मलाइकाले यसवारे आफ्नो प्रतिकृया सामाजिक सञ्जाल मार्फत दिएकी छन् अभिनेता अर्जुन कपुरले भने सामाजिक सञ्जालमा मलाइका र आफ्नो तस्बिर सार्वजनिक गरेर त्यो खबर सहि होइन भन्ने खुलाएका थिए । मलाइका र अर्जुन कपुरको ब्रेकअपको खबर आइरहेकै बेला मलाईकाले त्यसवारे प्रतिकृया दिएकी हुन् ।

अर्जुन कपुरले लेडी लभ मलाइकासँगको तस्बिर सेयर गरेर यी सबै चर्चाको अन्त्य गरेका छन् । अब मलाइका अरोराले इन्स्टाग्राममा एक पोस्ट सेयर गरेकी छिन्, जसमा उनले ४० वर्षको उमेरमा कसैलाई माया मिलेको भए त्यसलाई सामान्य बनाइदिने बताएकी छन् । ४० वर्षको उमेरमा जीवन समाप्त हुँदैन।

मलाइकाले पोस्ट साझा गरिन्
मलाइका अरोराले सेयर गरिन्, होइन, के यो साँच्चै हो। यदि तपाईंले ४० वर्षको उमेरमा प्रेम पाउनुभयो भने, यो कुरालाई सामान्य बनाउनुहोस्। ४० वर्षको उमेरमा, नयाँ चीजहरू सपना देख्ने र नयाँ चीजहरू चाहने बारे सामान्य बनाउनुहोस्। ४० वर्षको उमेरमा तपाईंले उद्देश्य पाउन वा पत्ता लगाउन सक्नुहुन्छ। तपाईको जीवनको, यसलाई पनि सामान्य बनाउनुहोस्। ४० वर्षको उमेरमा जीवन समाप्त हुँदैन। यसरी काम गर्न छोड्नुहोस् र जीवनमा आफ्नो सोच विस्तार गर्नुहोस्।’

अर्जुन कुपुरले पोस्ट साझा गर्नुभयो
यसबाहेक अर्जुन कपुरले केही दिनअघि मलाइकासँग सेयर गरेको तस्विरको क्याप्शनमा उनले फ्यानलाई आफू अझै मलाइका अरोरासँग नै रहेको स्पष्ट पारेका छन् । दुई छुट्टिएका छैनन् । अर्जुनले लेखेका छन्, अफवाहको लागि कुनै ठाउँ छैन। सबैजना सुरक्षित रहनुहोस्, आशीर्वाद दिनुहोस्। मानिसहरूको स्वास्थ्यको लागि प्रार्थना गर्नुहोस्। म तपाईं सबैलाई धेरै माया गर्छु।’

अर्जुन कपुर र मलाइका अरोरालाई इन्डस्ट्रीको सबैभन्दा मनपर्ने जोडी मानिन्छ । उनीहरुको प्रेमको खबर सुनेर फ्यानहरु निकै खुसी भएका छन् । यी दुईलाई पटक पटक सार्वजनिक रुपमा सँगै देखिएका छन् । दुबैको रोमान्टिक स्टाइल धेरै लंच र डिनर पार्टीहरूमा देख्न सकिन्छ। हालै, दुवैले उमेरको अन्तरलाई लिएर टिप्पणी गर्ने ट्रोलहरूलाई जवाफ दिए। दुबैले आफुलाई कसैको वास्ता नगरेको बताएका छन् ।

Latest news
Related news