कट्रिना विक्कीको बिहेमा आउन यस्ता सर्त पुरा गर्नुपर्ने भएपछि रिसाए पाहुना, सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्नुपर्ने - Khabar Nepali
  • आइतबार, माघ ०२, २०७८

कट्रिना विक्कीको बिहेमा आउन यस्ता सर्त पुरा गर्नुपर्ने भएपछि रिसाए पाहुना, सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्नुपर्ने

बलिउडको बहुचर्चित जोडी विक्की कौशल र कट्रिना कैफ डिसेम्बर ९ मा विवाह गर्दैछन् । शाही विवाहको शाही तयारी तिव्र रुपमा भइरहेको छ । होटल बुकिङदेखि आउटफिट छनोटसम्म सबै काम सम्पन्न भएका छन् । विवाह गोप्य राख्न विक्की कट्रिनाले पाहुनालाई दिनहुँ नयाँ नियम सुनाइरहेका छन् । दम्पतीको यस्तो नियम र कडाईका कारण पाहुनाहरु त्रसित भएको बताइएको छ ।

कट्रिना विक्कीको विवाहको शर्तमा पाहुनाहरू रिसाए
विक्की कट्रिनाको विवाहमा सहभागी एक अतिथिले भारतीय मिडिया बलिउड लाइफलाई महत्त्वपूर्ण जानकारी दिएका छन्। विक्की–कट्रिनाको बिहेको संयोजन गर्ने टोलीले हरेक दिन नयाँ नियम पठाउने गरेको उनले बताए । पाहुनाले भने( मलाई थाहा छैन यो सबै कुरामा उनीहरुको टोलीले यति धेरै तनाव लिइरहेको छ वा दम्पती आफैं आफ्नो विवाह गोप्य राख्न चाहन्छन् । विवाहमा भाग लिनको लागि हरेक दिन नयाँ सर्तहरू अगाडि आउँछन्। भगवानको लागि यो विवाह कुनै पनि राज्यको गोप्य कुरा होइन जुन यति धेरै रक्षा गरिएको छ।

अतिथिले भने, यदि तपाईं आफ्ना अतिथिहरूलाई विश्वास गर्न सक्नुहुन्न। यो गर, यो नगर, भनिरहनुभएको छ भने किन अतिथि बोलाउनुहुन्छ ? अर्कोतर्फ, इन्डिया टुडेको रिपोर्ट अनुसार विवाहमा सहभागी हुने पाहुनाका लागि नयाँ नियम जारी गरिएको छ ।

अतिथिहरूले सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्नुपर्नेछ
जस अनुसार पाहुनाहरुले नन डिस्क्लोजर एग्रीमेन्टमा हस्ताक्षर गर्नुपर्नेछ। यसको मतलब उनीहरूले दम्पतीको विवाहमा आफ्नो उपस्थितिको बारेमा कुरा गर्न सक्ने छैनन्, फोटो खिच्न सक्ने छैनन्, सामाजिक सञ्जालमा भिडियो पोस्ट गर्न पाउने छैनन्, विवाह स्थलको विवरण साझा गर्न पाउने छैनन्, फोन प्रयोग गर्न पाउने छैनन्। पाहुनामाथि धेरै नियम र सर्तहरू लगाएर, विक्की कौशल र कट्रिना कैफ विवाहलाई आफ्नो प्रेमलाई जस्तै सुपर गोप्य राख्न चाहन्छन्।

सम्बन्धित खवर