बहिनीले खेलेको म्युजिक भिडियो हेरेर यति खुशी भए बिनिताका दाइ,आमाको यादमा यसरी रु न्छिन् बिनिता (भिडियो हेर्नुस्) - Khabar Nepali
  • शनिबार, असोज ३०, २०७८

बहिनीले खेलेको म्युजिक भिडियो हेरेर यति खुशी भए बिनिताका दाइ,आमाको यादमा यसरी रु न्छिन् बिनिता (भिडियो हेर्नुस्)

त्युसंग लडि रहेका छन् र आमा अर्कैसंग पो इला गएको हुँदा बिनिता र उनको दाइको अहिले बि चल्ली भएको छ ।अहिले पिताको अवस्थामा सुधार भइरहेको हामीले पाएका छौँ ।बिनितालाइ केही समय अगाडि घाँटीमा रो ग लागेको पनि थियो र उनीलाई पढ्न निकै रहर भएको तर पैसाको अभावले गर्दा उनले राम्रोसंग पढ्न पाएकी थिइनन् ।

अहिले विभिन्न मान्छेले सहयोग गर्न थालेपछि उनले गुल्मीको सरस्वती आधारभूत विद्यालयमा पढ्न थालेकी छिन् ।बिनितालाई पढ्न निकै इच्छा भएको तर पढ्न नपाउदा उनी दुखी थिइन् ।अहिले उनी स्कुल लाग्न थालेदेखी नै पढ्न थालेकी छिन् र कक्षामा सबैसंग बसेर पढ्न उनलाई निकै राम्रो लाग्छ । आफू ठुली भएर डाक्टर बन्ने सपना बोकेकी बिनिता सानै उमेर देखि नै आफ्नो भविस्य प्रती सजक देखिन्छन् ।आफ्नी आमाले छोडेर गएको र बुबा विदेशको अस्पतालमा मृ त्यु र जीवनको बिचमा रहेको हुँदा उनी दाजु र हजुरबुबा हजुरआमाको सहारा लिएर स्कुल पढिरहेकी छिन् ।

साउदीमा मृ त्युको मुखमा पुगेका बिनिताका बुवा भोजराज कुमाल अब नेपाल आउँदै छन् ।उनी अहिले निको भैसकेको र अब छिट्टै नेपाल फर्कने कुरा हामीलाई बताए ।बाबा आउने खबर सुनेपछि बिनिताले अब मीठो खानेकुरा खान पाउने र बाबाले आफुलाई टिभी ल्याइदिने आशा गरेकी छिन् ।

बिनिता गीत र म्युजिक भिडियो रेकर्ड गर्न काठमाडौ गएकी थिइन् र अहिले फर्केर आफ्नै घर आईसकेकी छिन् ।उनका दाजु पनि बहिनीको गीत सुनेर र बहिनीको खुशी देखेर आफू निकै हर्षीत भएका थिए ।उनी पहिलो पटक आकाशमा उडेर काठमाडौ गएको थिए ।दाइको अनुसार बहिनीलाई आफ्नी आमाको याद निकै आइरहने बताएका छन् ।

भिडियो हेर्नुस्

सम्बन्धित खवर