शमिता र राकेशलाई मध्यरातमा हात समाएर बसेको देखेपछि राकेशको पूर्वपत्नीले दिइन् यस्तो प्रतिकृया - Khabar Nepali
  • शनिबार, असोज ३०, २०७८

शमिता र राकेशलाई मध्यरातमा हात समाएर बसेको देखेपछि राकेशको पूर्वपत्नीले दिइन् यस्तो प्रतिकृया

शमिता र राकेश बापट बिग बोस ओटीटी को सबैभन्दा चर्चित जोडी बनेका छन्। प्रशंसकले उनीहरु दुबैलाई मन पराए । दुबैको स म्ब न्ध मित्रता बाट शुरु भएको हुन सक्छ, तर दुबै एक अर्कालाई मन पराउँछन्, उनीहरु दुबैले बिग बोस ओटीटी मा स्वीकार गरेका थिए। यस संगै, दुबै जनाले भनेका थिए कि जब उनीहरु घर बाट बाहिर आउछन्, उनीहरु पक्कै यो बिचार गर्नेछन्। भर्खरै उनीहरु दुबै डेटमा सँगै देखिएका थिए। जहाँ दुबै एक अर्काको हात समातेका थिए।

जे होस् यी दुवैले आफ्नो मुखले प्रेम स्वीकार गरेनन्, तर उनीहरुको तस्वीरहरु स्पष्ट रूप मा आफ्नो प्रेम बताइरहेका छन्। भर्खरै, डिनर डेटमा आएका राकेश बापट र शमिता शेट्टीलाई पपाराज्जीले आफ्नो क्यामेरामा कै द गरे। वास्तवमा राकेश बापटले आफ्नो सोशल मिडिया एकाउन्टमा एउटा तस्वीर सेयर गरेका छन्। यो तस्वीर मा दुबै एक अर्काको हात समातेका छन्। यो तस्वीर मा, यी दुई को हात मात्र देख्न सकिन्छ। तस्वीर शेयर गर्दै राकेशले लेखे, तिमी र म शारा। यस संगै, उनले यो तस्वीर मा एक मुटु इमोजी राखे। यो तस्बिर देखेर फ्यानहरु अनुमान लगाउँदैछन् कि हुनसक्छ उनीहरु दुबैले आफ्नो स म्ब न्धको पुष्टि गरेका छन्।

उनीहरु मिडियाको अगाडि एक अर्काको हात समातेका थिए । विगतमा, जब उनीहरु दुबै एक डेट मा गएका थिए, त्यस समयमा दुबै लाई पपाराजीले आफ्नो क्यामेरा मा कै द गरेका थिए।

पूर्व पत्नी रिद्धि डोंगरा खुसी छन्
रिद्धीले राकेश र शमिताको निकटतामा खुशी व्यक्त गरे। रिद्धीले भनिन् कि यदि राकेश यो स म्ब न्धबाट खुसी छ भने उनी पनि खुशी छन्। एक मिडिया अन्तरक्रियामा रिद्धि डोगराले भनिन्, यदि राकेश खुसी छन् भने म पनि खुशी छु। यो उहाँको व्यक्तिगत मामला हो।

एक अर्कालाई बुझ्ने कोसिस गर्दै
राकेश बापटले भने कि उनी र शमिता शेट्टी एक अर्कालाई चिन्न कोसिस गर्नेछन्। उनले भने कि अहिले हामी एक अर्कालाई मन पराउँछौं र राम्रो साथी हौं। उनले भने कि यदि उनीहरुको मित्रता यस भन्दा बाहिर जान्छ, तब उनी पक्कै यसको बारेमा बताउनेछन्। यो पहिलो पटक होइन जब राकेश बापट शमिता शेट्टी को लागी आफ्नो भावनाहरु व्यक्त गर्दै छन्।

सम्बन्धित खवर