जन्मदिनमा केकको मैनबत्ती निभाउने क्रममा जब चर्चित नायिकाको कपालमा आ गो लाग्यो - Khabar Nepali
  • शनिबार, असोज ३०, २०७८

जन्मदिनमा केकको मैनबत्ती निभाउने क्रममा जब चर्चित नायिकाको कपालमा आ गो लाग्यो

कहिले काँही निकै रमाइलो वातावरणमा नसोचेको घटना हुन्छ । अमेरिकी टिभी पर्सनालिटी निकोल रिचीले भर्खरै आफ्नो ४० औं जन्मदिन मनाइन्। निकोल संग उत्सव को मनाउन उनका साथीहरु पनि जम्मा भएका थिए । तर सोही क्रममा एक दुर्घटना पनि भयो। वास्तवमा निकोल रिची आफ्नो जन्मदिनको पार्टी मा केक मा रहेको मैनबत्ती निभाउँदै थिइन् । त्यहीबेला उनको कपालमा आ गो लाग्यो। जब कपाल ब ल्न थाल्यो उनका साथीहरुले नि’भाए ।

निकोल रिचीले यो दुर्घटनाको भिडियो इन्स्टाग्राममा सेयर गरेकी छिन्। उनले यसको साथ एक हास्यास्पद क्याप्शन पनि लेखेकी छन्। निकोल रिचीले लेखे, ‘४० औं बर्ष अहिले सम्म आ गोमा छ।’ निकोल रिचीका साथीहरु र प्रशंसकहरु यस पोस्ट मा टिप्पणी गरेका छन्। कोहि हाँस्दै छन् र कोहि उनीहरुलाई सन्त्वना दिँदैछन् भन्दै छन्। निकोलको भिडियो भाइरल भइरहेको छ।

निकोल रिचीका पति जोएल म्याडेनले पनि टिप्पणी गर्दै लेखे, ‘यो ह ट छ। निकोल रिची वास्तविकता श्रृंखला सरल जीवन बाट मान्यता प्राप्त भयो। यसमा, उनी आफ्नो बचपनको साथी र प्रसिद्ध हलिउड व्यक्तित्व पेरिस हिल्टन संग देखिएकी थिइन्। निकोल रिची को व्यक्तिगत जीवन को बारे मा कुरा गर्दै, उनले २००६ मा पति जोएल मैडेन संग डेट शुरू गरे। यस पछि दुबै जनाले सन् २०१० मा बिहे गरे। दुबैका दुई सन्तान छन्।

सम्बन्धित खवर