पर्यटकिय स्थलमा २ युवती र एक युवकले न ग्न तस्बिर खिचे, मच्चियो बबाल - Khabar Nepali
  • शनिबार, असोज ३०, २०७८

पर्यटकिय स्थलमा २ युवती र एक युवकले न ग्न तस्बिर खिचे, मच्चियो बबाल

मानिसलाई कहिले काँही अनौठो काम गर्ने इच्छा हुन्छ तर त्यसले भविष्यमा के प्रभाव पार्छ भन्ने कुराको अनुमान नगर्दा अप्ठेरोमा समेत परिन्छ । अहिले प्रहरीले २ युवती र एक युवकलाई ब्यापक खोजीरहेको छ । यो घटना इन्डोनेसियाको हो । इन्डोनेसियामा एक पर्यटक स्थल मा दुई युवती र एक युवकको तस्बिर सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भयो । उनीहरु कपडा नलगाएको अवस्थामा थिए ।

यो फोटो भाइरल भएपछि निकै हंगामा भएको छ । अब प्रहरी उनीहरुको खोजी गरिरहेको छ । तर अनुहार लुकाएका उनीहरुको खोजी गर्न प्रहरीलाई पनि अप्ठेरो परेको छ । ट्विटरमा यी तस्बिरहरु साझा गर्दै एक व्यक्तिले लेखेका छन्, एक रूढीवादी मुस्लिम बहुल देश मा तीन जना मानिसहरु कपडा बिना घुमिरहेका छन्। जे होस्, हंगामा पछि, तस्वीरहरु सोशल मिडिया बाट हटाइयो।

भाइरल भएका तस्बिरहरुमा तीनै जना पूर्ण न ग्न छन् तर उनीहरुले आफ्नो अनुहार देखाएका छैनन् । यी तस्बिरहरु इन्डोनेसिया को तागेरांग कोजा क्लिफ पार्क मा खिचिएका हुन् । त्यहाँका प्रमुख प्रहरी अधिकारी नुरोखमानले भने, ूकोजा क्लिफ पार्कमा तस्बिर खिच्ने महिलाहरुको खोजी जारी छ। तर हामी ती तस्बिरहरुको पुष्टि भएका छैनन् किनकि यो सामाजिक सञ्जाल मार्फत फैलिएको थियो।’

प्रहरीले दुई जना साक्षीहरुलाई सोधपुछ गरेको छ जो पर्यटक स्थल को ब्यबस्थापन गर्दछन्। तर, प्रत्यक्षदर्शीले भने कि उनीहरुले कुनै पर्यटकलाई त्यस्तो अवस्थामा देखेनन् ।

सम्बन्धित खवर