भाइरल ७० बर्षिय बाजेले फेरि ल्याए अर्कि सौता ,पुजाले रुदै मनको व्यथा यसरी सुनाइन् - Khabar Nepali
  • मङ्गलबार, असोज १२, २०७८

भाइरल ७० बर्षिय बाजेले फेरि ल्याए अर्कि सौता ,पुजाले रुदै मनको व्यथा यसरी सुनाइन्

जहाँ ७०बर्षिय बृद्धले १६ बर्षिय चेलिसग बिवाह गरे र यो जोडि बारम्बार भाइरल र सबैले रुचाइएको जोडि बन्दै आई रहेकाे छ । ७० बर्षिय बृद्ध भन्छन् कि आफुले पाचवटि बिहे गरेको तर सबै झु-त्रेहरु थिए तर अहिलेकाे बुढि भने राम्रि भएको बताउछन् । बिवाह भएको दुई बर्ष बितिरहदा सन्तानको लाभ किन भएन भन्ने प्रश्न गर्दै गर्दा प्रयाश जारि रहेको र सन्तान जन्माउन सकेन भनेत ना-म-र्द हुने भन्दै रेला ठट्टासमेत गरे बाजेले । छोराछोरी अवस्य पनि जन्माउने बताउँछन् उनिहरु ।

त्यसैगरि बृद्ध श्रिमानलाई छोडेर कतै अन्यत्र जाने त हैनन १६ बर्षिय श्रीमती भन्ने प्रश्नमा बुढा ठट्टा गर्दै भन्छन् कि यत्रो भा-इरल भैसक्यो हैरौ कोसग कसरी कस्ले लग्दोरछ ,लगोभने डे-न्जर हुन्छ बताउछन् उनि ।

पछिल्लो समय यी माथिका कुराहरु उपर प्रतिक्रिया दिएको सो भाइरल जोडिले अहिले भने पुजा माथि अर्को सौ-ता थपिदिएका छन् । पुजा भन्छिन् कि अब ल्याइनै सको त गर्ने के अनि ती बुढा भन्छन् कि आफुले दुबैलाई झ-गडा गर्न नदिई राम्रो सग राख्ने प्रतिबद्धता जनाउछु भन्छन् बाजे !

सम्बन्धित खवर