दिशाले पाडोलाई किस गरेको देखेपछि फ्यानले भने- ‘म पनि पाडो भै दिएकाे भए’ - Khabar Nepali
  • बुधबार, असार ०९, २०७८

दिशाले पाडोलाई किस गरेको देखेपछि फ्यानले भने- ‘म पनि पाडो भै दिएकाे भए’

राधे’ को सुर्खाहरूमा रहिरहेकी बलिउड अभिनेत्री दिशा पटानी सोशल मीडियामा एकदम सक्रिय छिन्। उनी बी-टाउनको लोकप्रिय र ग्लैमरस अभिनेत्री हुन्।जबदेखि उनले बलिउडमा डेब्यू गरिन , उनले धेरै चोटि दर्शकहरू मोहित बनाइन, यो उनको प्रदर्शन र फिटनेसको साथ होस् वा सोशल मिडियामा सुन्दर बिकिनी अवतारले ।

हालसालै उनले एक तस्वीर साझा गरेकी छिन, जसमा उनी भैंसीको पाडोलाई चु-म्बन गरिरहेको देखिन्छ। फ्यानहरूले उनीहरूको सेलेब्सहरूलाई सोशल मीडियाबाट पछ्याउँदछन् र उनीहरूको तस्वीरहरू र भिडियोहरूमा धेरै प्रेम दिन्छन्। भर्खरै, बलिउड अभिनेत्री दिशा पटानीले उनका दुई तस्बिरहरू साझेदारी गरिन्।

दिशाका यी चित्रहरूलाई फ्यानहरूले धेरै मन पाराएका छन र उनीहरू कमेन्ट पनि गर्दैछन्। कोहीले उसलाई पशु प्रेमीको रूपमा भन्दै छन् र कोही भन्दैछन् कि “काश मेरो पनि पाडोको जस्तै भाग्य भए” एक प्रयोगकर्ताले लेखे – ‘बाछोको भाग्य क्या छ हो, काश म पनि बाछो भए’।

दिशा न केवल बोल्ड्नेसको लागि पोष्ट गर्छिन कहिलेकाही उनी आफ्नो मनपर्ने जनावरहरूसँग सुपर क्युट तस्बिरहरू पनि साझेदारी गर्छिन ।

सम्बन्धित खवर